Homepage












Our references of sewing flags:

Our customers of sewing flags are:
Companies and Institutions
ENEL INGEGNERIA E INNOVAZIONE, SPA Mochovce
SITNO INVESTA a.s. Košice
MV SR - Štátny archív Levoča
INŽINIERSKE STAVBY a.s Košice
Správa majetku mesta Košice s.r.o.
SILFOX SLOVAKIA, s.r.o., Lužianky
WILLI TATRAS s.r.o. Tatranská Lomnica
Zväz Telesne Postihnutej Mládeže Bratislava
SLOVENSKÝ SKAUTING, 106. zbor Akataleptik Detva
SITEM Slovakia s.r.o. Spišská Nová Ves
VJARSPOL, s. r. o. Nitrianske Pravno
ZASTROVA, a.s. Spišská Stará Ves
Občianske združenie MEDVEDZIE
OZ ROMA PRODUCTION Trebišov
DAFFER s.r.o., Prievidza
ŽP INFORMATIKA s.r.o. Podbrezová
Hokejový klub SLOVAN Gelnica
LI-NOX s.r.o. Rimavská Sobota
Spolok Permon Marianka
BANÍCKY CECH Slovinky
VL GRAFIK Huncovce
MsO SRZ Michalovce
Agentúra JES Košice
MFK Košice
SLOVNAFT. a.s
Libra RBK, s.r.o Bratislava
BATEA - STAV, s.r.o. Pezinok
Leoni Cable Slovakia s.r.o. Stará Turá
NEMOCNICA POPRAD, a.s. Poprad
HORNOORAVSKÁ NEMOCNICA S POLIKLINIKOU, Trstená
OLD HEROLD, s.r.o., Trenčín
INTEGRÉ s.r.o., Lehota
Martinský klub medikov, Martin
SV.P.FIDELITAS, s.r.o. Hlohovec
ESET s.r.o. Bratislava
EUROCAST Košice s.r.o.
BAŇA ČÁRY a.s.
LOGŠPED s.r.o. Rožňava
SABAR, s.r.o. Markušovce
DECANTVINS s.r.o. Stará Ľubovňa
CMK s.r.o. Žarnovica
DAMI GASTRO s.r.o Bratislava
ALMA-BAU,s.r.o Dubnica nad Váhom
AUTOKOVOBRUS s.r.o Martin
TAURIS NITRIA Spol. s r.o. Mojmírovce
Ústav sociálnych vied a zdravotníctva bl. P. P. Gojdiča Prešov
Slovenská knižnica pre nevidiacich Mateja Hrebendu Levoča
PENAM SLOVAKIA a.s. Lučenec
PORSCHE INTER AUTO SLOVAKIA Nitra
Tokajský vzdelávací inštitút n.o. Viničky
VP AGRO Slovensko s.r.o Trnava
M.I.C. s.r.o. Skalica
VIN.TECH s.r.o. Pezinok
ÚPSVaR Banská Štiavnica
ÚPSVaR Topoľčany
Slovenské elektrárne a.s. Bratislava
Presto Co., s.r.o, Prešov
FOUR TRADE, s.r.o, Žiar nad Hronom
TRIPLUS SK, s.r.o. Spišská Nová Ves
EUR-MED Slovakia s.r.o. Stará Turá
Hydcom s.r.o. Michalovce
Toppaz, s.r.o. Struhy
PROFINAM Tax, k.s. Nitra
Inšpektorát práce Trenčín
Rudné bane, š.p. Banská Bystrica; Stredisko Sp. Nová Ves
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. Nitra
AGRO Voderady - Slovenská Nová Ves a.s.
NÁRODNÝ BEZPEČNOSTNÝ ÚRAD Bratislava
NÁRODNÁ DIAĽNIČNÁ SPOLOČNOSŤ, a.s. Bratislava
Reštaurácia ZBROJNOŠ Spišská Nová Ves
Penzion ASTON Humenné
FLORBALOVÝ KLUB pri ZŠ v Stupave
MANAGER SYSTEMS s.r.o. Trenčín
MARIUS PEDERSEN, a.s. Trenčín
VOJENSKÝ ÚTVAR 6335 Prešov
VOJENSKÝ ÚTVAR 2207 Levice
PLEJSY Krompachy
SNOWWORK s.r.o. Mlynky
ELSPO Spišská Nová Ves
MOTOCROSS TEAM Čataj
MPC a CESSI Spišská Nová Ves
DOMOV DÔCHODCOV Spišská Nová Ves
DOMOV DÔCHODCOV a domov sociál. služieb Hronec
SENSUS SLOVENSKO a.s, Stará Turá
Centrum voľného času DOMINO, Košice
ROEN EST, s.r.o. Nové Mesto nad Váhom
GALÉRIA UMELCOV SPIŠA Spišská Nová Ves
Rehab. stredisko pre zdravot. postihnutých Levoča
COMBIN Banska Stiavnica s.r.o., Banská Štiavnica
Skupina historického šermu JAGO, Sp. Nová Ves
H.B.B. Car, s.r.o. Svidník
ELACAR s.r.o. Piešťany
ISCAR SR s.r.o. Žilina
DRUSTAV spol. s r.o. Svidník
HENRIETTA - direct marketing, s.r.o. Bratislava
DETSKÝ DOMOV Štúrovo
GARAGE PARTS s.r.o. Bardejov
AVIP s.r.o. Bratislava
KR HASIČSKÉHO A ZÁCHRANNÉHO ZBORU v B. Bystrici
JAVORINA AKB s.r.o. Bzince pod Javorinou
SLOVENSKÉ BANSKÉ MÚZEUM Banská Štiavnica
PROCAR, a.s. Zvolen
AUTOSHOP autobazár Nitra
NOBA,s.r.o. Nová Baňa
COMPEL RAIL a.s. Martin
THERMAL ORAVICE, s.r.o. Dolný Kubín
PROMO STAR COMPANY s.r.o. Bratislava
Poľnohospodárske podielnické družstvo Kráľ
Poľnohospodárske družstvo Veľké Ludince
Poľnohospodárske družstvo Hôrka nad Váhom
Poľnohospodárske družstvo ONDAVA Stropkov
Roľnícke družstvo Klenovec
Rímskokatolícky farský úrad Zvolen
Rímskokatolícky farský úrad Rišňovce
Rímskokatolícky farský úrad Kotešová
Farnosť Dlhá nad Oravou
Embroidery, spol. s r. o. Spišské Podhradie
Sattelekom s.r.o. Bratislava
Regionálna správa a údržba ciest Nové Zámky a.s
KARYN s.r.o. Košice
Slovenský skauting, 80. zbor Piešťany
TANGO PLUS s.r.o. Bratislava
Koliba, s.r.o Banská Bystrica
Dom Matice slovenskej – Komárno

Towns and cities
village Smižany
village Kolačno
village Lazany
village Ľubica
village Hnilčík
village Mad
village Číž
village Buzice
village Rudník
village Šumiac
village Štiavnik
village Nimnica
village Vítkovce
village Brestovec
village Bijacovce
village Dobrá Niva
village Kameničná
village Braväcovo
village Vyšný Skálnik
village Horné Mýto
village Nižná Hutka
village Rumince
village Látky
village Kolárovice
village Slovenské Nové Mesto
village Dlhá nad Oravou
village Mlynčeky
village Veľké Ozorovce
village Krásny Brod
village Chrasť nad Hornádom
village Kláštor pod Znievom
village Dolné Otrokovce
village Kalná Roztoka
village Ruská Volová
village Dolný Štál
village Vavrišovo
village Dražkovce
village Jelšovce
village Plavnica
village Topoľa
village Rozhanovce
village Ďurďošík
village Dolné Zahorany
village Letanovce
village Brehy
village Branč
village Olcnava village Pokryváč
village Dolná Ves
village Belina
village Brvnište
village Komárovce
village Kameničná
village Lokca
village Trnavá Hora
village Dolný Hričov
village Dravce
village Prievaly
village Martovce
village Chrastné
village Košťany nad Turcom
village Jelka
village Krahule
village Veľké Chyndice
village Šelpice
town Štúrovo
town Veľký Meder
town Šaštín-Stráže
town Stará Ľubovňa
town Spišská Nová Ves
town Spišské Podhradie
town Brezová pod Bradlom
town Nové Mesto nad Váhom
town Leopoldov
town Skalica
town Gelnica
town Banská Štiavnica
town Modra

Schools
MŠ Sídlisko Sever Galanta
Základná škola Poruba
Základná škola Pezinok
Základná škola Miňovce
Základná škola Trebišov
Základná škola Smižany
Základná škola Prakovce
Základná škola Kanianka
Základná škola Kružlová
Základná škola Dolné Zelenice
Základná škola J. Murgaša Šaľa
Základná škola J. Endrődyho Mužla
Základná škola Ivana Branislava Zocha Revúca
Základná škola, Levočská ul. Spišská Nová Ves
Základná škola s VJM Topoľníky
Základná škola M. Korvína s VJM Šamorín
Základná škola F. Rákócziho II. s VJM Kolárovo
Základná škola Dolná Tižina
Základná škola SNP Horná Ždaňa
Základná škola Čičava
Základná škola Humenné
Základná škola SNP Horná Ždaňa
Základná škola Rajec
Základná škola Sama Cambela Slovenská Ľupča
Základná škola Svidník
Základná škola Cífer
Základná škola Senica
Základná škola Horný Vadičov
Základná škola Nemšová
Špeciálna základná škola Revúca
Špeciálna základná škola Martin
Špeciálna základná škola Zlaté Klasy
Spojená škola internátna Prakovce
Základná škola s MŠ Oždany
Základná škola s MŠ Bzovík
Základná škola s MŠ Pliešovce
Základná škola s MŠ Rumanová
Základná škola s MŠ Sebechleby
Základná škola s MŠ Liptovská Teplička
Základná škola s MŠ Trenčianska Teplá
Základná škola s MŠ T. G. Masaryka Ľubietová
Základná škola s MŠ Trnovec nad Váhom
Základná škola s MŠ Slovenský Grob
Základná škola s MŠ Lukáčovce
Základná škola s MŠ Bolešov
Základná škola s MŠ Pataš
Základná škola s MŠ Predajná
Základná škola s MŠ Rakovice
Základná škola s MŠ Oždany
Základná škola s MŠ Bzovík
Spojená škola Liptovský Mikukáš
Spojená škola Sládkovičovo
Spojená škola Bratislava
Stredná priemyselná škola Spišská Nová Ves
Stredná odborná škola drevárska Spišská Nová Ves
Združená stredná škola Spišská Nová Ves
Stredná odborná škola Zlaté Moravce
Stredná priemyselná škola Myjava
SPŠ strojnícka Spišská Nová Ves
Stredná zdravotnícka škola Trnava
Gymnázium Krompachy
Gymnázium v Malackách
Základná umelecká škola Spišská Nová Ves
Základá umelecká škola Smižany
Základná umelecká škola Sečovce
Základná umelecká škola Lendak
ZUŠ Jozefa Kresánka Bratislava
Súkromná základná umelecká škola Bratislava
Súkromná ZUŠ R. Madarászovej Senec
Rímskokatolícka Cyrilometodská bohoslovecká fakulta Bratislava